AKFEN ISI & YAPI MALZEMELERİ

Akfen Isı, “Isıtmaya Dair Herșey” ve “Çözüm Üretir” sloganıyla çıktığı bu yolda dinamik, profesyonel kadrosu ve sektöründe öncü markaları tek bir çatı altında toplayarak gerçekleștirdiği hizmetlerle her zaman inovatif ve öncü olmanın gururunu yașamaktadır.
Kurulușundan itibaren üst düzey müșteri memnuniyetini prensip edinerek kaliteyi, güvenirliliği, dürüst ve yenilikçi anlayıșı ile iș ortaklarına yüksek kaliteli ve teknolojik hizmet sağlamaya devam etmektedir.
Akfen Isı; 25 yıllık tecrübesi ile iș ortaklarından gelen talepler ve sektörün ihtiyaçlarını dikkate alarak Nevșehir’de kurmuș olduğu üretim tesisinde Akmer Markalı ürünlerin üretimini yapmakta olup sektörün Kaliteli, üst düzey ve müșteri memnuniyetine özen gösteren üreticilerin arasında yerini alıp çok sayıdaki ürünlerin Türkiye geneli Satıș, Pazarlama ve Lojistik ağını üstlenmektedir.
Ülke geneline yayılan doğalgaz dağılımını dikkate alarak bölgesel bazda; doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat mekanik sistemleri için gerekli olan ürünlerin dağıtım ağını yöneterek en üst düzeyde müșteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.
Akfen Isı ailesi ve çözüm ortaklarımızla geçmișten bugüne bizlerle birlikte olan ve karșılıklı çözümler sağladığımız siz değerli iș ortaklarımız ile bizimle devam eden tüm çalıșma arkadașlarımıza teșekkür eder ve ilerleyen süreçlerde ilk günkü heyecan, istek ve ilkelerimizle “Isıtmaya Dair Herșey” & “ Çözüm üretir” sloganlarımızdan ödün vermeden sizlerle çalıșmaya devam etmek istediğimizi belirtmek isteriz.
Menü